Czym jest pieniądz?

Czym jest pieniądz?

  • Post author:
  • Post category:Blog

Pieniądz to tak naprawdę energia, zresztą jak wszystko we Wszechświecie. One nie są ani złe ani dobre, po prostu są i to my nadajemy im ładunek energetyczny. Skoro Bóg je stworzył, skoro są na tym świecie to chyba są potrzebne, czyż nie?:)


Pieniądz to tak naprawdę Ty i to co wibruje wokół Ciebie. To energia wymiany, to co wysyłasz do świata, to czym emanujesz to dostajesz, to wraca do Ciebie. To odbicie tego, co dajesz światu i na co sobie pozwalasz.

Pozwalanie sobie na pieniądz to tak naprawdę miłość do siebie, to poczucie zasługiwania na wszystko co najlepsze i najpiękniejsze, to bycie przy sobie, to dbanie o siebie, swoje wnętrze, swoje marzenia ale to też dzielenie się ze światem tym, co w Tobie najpiękniejsze. Tak pieniądz to też praca, to działanie z pasją, to kroki podjęte do realizacji marzeń. To zanurzanie rąk w materii, to kreowanie. Bez tego ani rusz:)


I tak pieniądze można tez kreować z poczucia braku, tylko czy wtedy można się nimi cieszyć tak naprawdę i korzystać z nich bez ograniczeń?Pieniądz jest obecny cały czas, pieniądz jest nieograniczony i dostępny w każdej chwili dla każdego, dokładnie tak jak powietrze:)


Już wiesz dlaczego praca z pieniądzem właściwie nigdy nie jest o pieniądzu? Pieniądz to tylko soczewka, takie szkło powiększające w pracy nad sobą:)


Jakie masz myśli i przekonania na temat pieniądza? Jaki masz do nich stosunek? Na ile wyceniasz siebie, swoje wartości, to co robisz i kim jesteś?

Karolina