Pielęgnuj swoje marzenia

Pielęgnuj swoje marzenia

  • Post author:
  • Post category:Blog

Pielęgnuj swoje marzenia.
Nie odkładaj ich na później.
Nie słuchaj tych, którzy mówią Ci, że nie możesz, że za dużo chcesz, że to nie dla Ciebie.
Nie wierz tym, którzy nie wierzą w potencjał innych, bo sami pogrzebali własny.
Nie wierz tym, którzy żyją własnymi frustracjami a nie marzeniami.
Nie wierz tym, którzy twierdzą, że nie można żyć z pasji i przepełnieni są własnymi lękami i często ostrzegają innych, by tak naprawdę uspokoić siebie.
Nie wierz tym, którzy chcąc się dowartościować stawiają siebie i swoje racje wyżej.
Nie wierz tym, którzy mówią Ci co jest dla Ciebie możliwe i niemożliwe, co wypada i co nie wypada, na co jest przyzwolenie a na co nie ma – to jest tylko ich własna projekcja, wynikająca z ich własnych ograniczeń i możliwości.


Nikt poza Tobą nie ma dostępu do Twojego serca i Twoich pragnień. Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sama. Wsłuchaj się w siebie i swoje pragnienia i podążaj za nimi. Zrób to dla siebie, z miłości do siebie, z czystej ciekawości i chęci. Nie musisz niczego uzasadniać ani nikomu nic tłumaczyć. Chcesz i to wystarczy. Nie zastanawiają się po co i co z tego wyniknie. Stań się jak dziecko (które jeszcze nie zostało zepsute przez dorosłych;)) i rób rzeczy dla czystej przyjemności i radości tworzenia, bez konkretnego celu, bez oceniania. Twórz, próbuj, eksploruj, testuj bez jakichkolwiek oczekiwań dla czystej radości, zabawy i przyjemności – to tak naprawdę najwyższe wibracje kreacji. Obudź w sobie pasję życia, zachwyć się nim na nowo i puść się a efekty zaskoczą Cię samą.

Pamiętaj, że życie to dar a nie kara i ono jest dla Ciebie, po to byś z niego korzystała. Być może ktoś powiedział Ci, że jest inaczej ale to nie musi być Twoja prawda – Ty decydujesz. Ja wiele razy w swoim życiu słyszałam, że się nie da, że życie tak nie wygląda, że żyje w jakiejś iluzji…Całe szczęście nie uwierzyłam, zrobiłam po swojemu i niejednokrotnie pokazałam, że można inaczej. Nie poddawaj się śpiącej większości, masz wolną wolę i zawsze możesz wybrać jak chcesz żyć i kim się stać. Zwracaj uwagę na to od kogo czerpiesz inspiracje i czy chcesz mieć dokładnie takie efekty i żyć tak jak osoba, która Ci doradza:).

Karolina