Prawo przyciągania (inspiracja)

Prawo przyciągania (inspiracja)

  • Post author:
  • Post category:Blog

„Zauważ, że ci, którzy najwięcej mówią o dobrobycie, mają go. Ci, którzy mówią najwięcej o zdrowiu, mają go. Ci, którzy mówią najczęściej o chorobach, mają je. Ci, którzy mówią najczęściej o ubóstwie, mają go. Takie jest prawo. Nie może być inaczej…


Tak jak się czujesz, jest punktem przyciągania, i tak Prawo Przyciągania jest najbardziej zrozumiałe, gdy widzisz siebie jako magnes, otrzymując coraz więcej na sposób w jaki się czujesz.


Kiedy czujesz się samotny, przyciągasz więcej samotności. Kiedy czujesz się biedny, przyciągasz więcej ubóstwa. Gdy czujesz się chory, przyciągasz więcej chorób. Kiedy czujesz się nieszczęśliwy, przyciągasz więcej nieszczęścia. Kiedy czujesz się zdrowy, żywotny, energiczny i dobrze prosperujący – przyciągasz więcej tych wszystkich rzeczy.

Nie możesz otrzymać wibracyjnie czegoś, z czym nie jesteś wibracyjnie dopasowany. Wiec, błogosław tych, którzy znajdują obfitość. I w swoim błogosławieństwie ich i ich obfitości, staniesz się także bogaty. Ale przeklinając ich obfitość, trzymasz siebie od tego z dala. Takie jest prawo – i jest to potężne prawo.


Wszechświat Cię nie karze, ani nie Cię nie błogosławi. On tylko reaguje na wibrację, jaką generujesz.“” A. Hicks

Wszechświat nie daje nam tego, czego my chcemy ale to kim my w danej chwili jesteśmy i szczerze o sobie myślimy.


Jak myślisz dziś o sobie? Jak traktujesz siebie? Na co sobie pozwalasz? Czego sobie odmawiasz i gdzie sobie odmawiasz? Za czym tęsknisz? Za jaką Tobą tęsknisz?


Karolina