W naszym wnętrzu jest źródło tego, co wydarza się na zewnątrz.

W naszym wnętrzu jest źródło tego, co wydarza się na zewnątrz.

  • Post author:
  • Post category:Blog

Nie dostaliśmy złego czy dobrego życia. Dostaliśmy po prostu życie i to od nas zależy co z nim zrobimy. To my nadajemy mu sens i kierunek, to my sprawiamy, że jest piękne, wspaniałe i szczęśliwe lub też nie. To, co widzimy na zewnątrz jest odzwierciedleniem tego, co mamy w środku.

Wielu ludzi szuka przyczyn tego co się dzieje w ich życiu na zewnątrz, wielu uważa, że jak na zewnątrz zostaną spełnione określone warunki np. będę miał więcej pieniędzy, lepszy samochód, znajdę odpowiedniego partnera, zdobędę upragniony tytuł itp. to wtedy będę szczęśliwy. To tak nie działa, to iluzja, to mechanizm obronny ego:).

To w naszym wnętrzu jest źródło tego, co wydarza się na zewnątrz. Kreujemy od środka na zewnątrz. Więc jeśli coś w Twoim życiu nie gra, na jakimkolwiek poziomie (finansowym, zdrowotnym, psychicznym, w relacjach) znaczy to, że masz pracę do wykonania. Stawianie czoła temu, co boli nas najbardziej we własnym wnętrzu to jedyny sposób, który działa. To jest właśnie wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. I tak to wymaga odwagi.

Karolina