Jeśli czujesz całą sobą, że chcesz zmiany
- to jesteś we właściwym miejscu!

Sesje indywidualne są dla Ciebie, jeśli:

JAK PRACUJĘ?

Ze swojego doświadczenia wiem, że głęboka relacja z samą sobą, miłość, akceptacja i zaufanie do siebie jest fundamentem wszystkiego, są kluczowe w zbudowaniu zdrowego i spełnionego życia w związku z tym temu poświęcam najwięcej uwagi w swojej pracy.

UCZĘ PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚCI DO SIEBIE, pokazuję jak być bliżej siebie, jak za sobą podążać i otwierać się na więcej.

Jestem tu po to, by wspierać Cię Twoim procesie samouzdrowienia i zmiany, w powrocie do siebie, w odkrywaniu swojej kobiecości, wewnętrznej mocy, siły i mądrości.

Nie wykonam całej pracy za Ciebie, ale pokażę jak odbudować relację z samą sobą, pomogę opatrzyć Twoje rany i traumy, przyjąć i zintegrować to, co wyparte i odrzucone, wyciągnąć na wierzch to, co nieświadome i ukryte w podświadomości, zidentyfikować problemy, blokady i ograniczenia oraz pokażę narzędzia, które pozwolą Ci się z nimi szybko uporać i dokonać widocznej zmiany.

Zainspiruję Cię, pomogę Ci przetransformować ograniczające myśli i przekonania oraz pokażę inną perspektywę i wyciągnę na wierzch Twoje największe zasoby i Twoje prawdziwe piękno.

Łączę pracę z ciałem, umysłem i emocjami.

Pracuję metodą EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności), metodą procesowania emocji (wewnętrznego dziecka Magdaleny Szpilki), która polega na uwolnieniu zablokowanych w ciele uczuć oraz posiłkuję się metodyką terapii traumy Petera Levine i Alexandra Lowena oraz systemem “Matrioszka” Dmitrija Trockiego.

Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne, pracę z rodem i energią. Pracuję na głębokim poziomie.

Do każdego podchodzę indywidualnie. Nie mam ułożonego planu i konspektu takiej sesji – działam intuicyjnie i zajmuję się tym, co w Tobie żywe. Nie oceniam, ważne jest dla mnie zrozumienie. Obserwuję i wysłuchuję, towarzyszę, daję czas, obecność, wsparcie.

Najczęściej wykorzystuję narzędzia, które odniosły skuteczność w pracy podjętej ze sobą.

Oprócz pochłoniętych setek książek z wiedzą teoretyczną zdobyłam doświadczenie poprzez własną historię. Wiedza i doświadczenie, którym się dzielę są wynikiem odbytych przeze mnie sesji, kursów i warsztatów oraz mojej własnej drogi życiowej.

Informacje odnośnie prowadzonych przeze mnie warsztatów znajdziesz na moim funpage’u na Facebook’u.

Życie jest bogate, dobre i hojne w każdej sferze.
Życie zawsze jest po naszej stronie.
Życie ma być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem.
To, co Ci w życiu nie pasuje, zawsze możesz zmienić na to, o czym marzysz.

(czas trwania 1 sesji -od 60 do 90 minut)

Cena obejmuje moje wsparcie online w Twoim procesie między sesjami. 

„Ego mówi: Gdy wszystko się ułoży, wówczas poczuję spokój. Serce mówi: Znajdź swój spokój i wszystko się ułoży…”

Marianne Williamson

Z serca zapraszam, zaopiekuję się Tobą i ugoszczę najlepiej jak potrafię!