Jeśli czujesz całą sobą, że chcesz zmiany
- to jesteś we właściwym miejscu!

Sesje indywidualne są dla Ciebie, jeśli:

JAK PRACUJĘ?

Ze swojego doświadczenia wiem, że głęboka relacja z samą sobą, miłość, akceptacja i zaufanie do siebie jest fundamentem wszystkiego, są kluczowe w zbudowaniu zdrowego i spełnionego życia w związku z tym temu poświęcam najwięcej uwagi w swojej pracy.

UCZĘ PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚCI DO SIEBIE, pokazuję jak być bliżej siebie, jak za sobą podążać i otwierać się na więcej. 

Uważam, że podstawą realnej zmiany (mnie tylko taka interesuje) jest przywrócenie kontaktu ze sobą, z czuciem, ze swoim wnętrzem, ze swoimi prawdziwymi pragnieniami i potrzebami i wzięcie odpowiedzialności za siebie, bez obwiniania świata i innych i na tym się skupiam. Nie interesują mnie Twoje cele i pragnienia z głowy… mnie interesują mnie Twoje emocje, Twoja prawda i to co płynie z Twojego środka, bo tam jest źródło wszystkiego i stamtąd wszystko wychodzi. Moim celem jest usamodzielnić Cię i otworzyć na to, co płynie z Twojego wnętrza po to byś w pełni zaczęła doświadczać życia,  żyła lekko swoim życiem i w zgodzie ze sobą. 

Nie wykonam całej pracy za Ciebie, nie dam Ci gotowej recepty ale  poprowadzę Cię i dowiesz się co możesz dla siebie zrobić żeby żyć spełnionym życiem, pokażę Ci jak odbudować relację z samą sobą, przyjąć i zintegrować to, co wyparte i odrzucone, wyciągnąć na wierzch to, co nieświadome i ukryte w podświadomości, zidentyfikować i rozkodować to, co Cię trzyma oraz pokażę narzędzia, które pozwolą Ci się z nimi szybko uporać i dokonać widocznej zmiany tak by żyło Ci się lżej, łatwiej i przyjemniej. 

Zainspiruję Cię, pomogę Ci przetransformować ograniczające myśli, przekonania, wzorce oraz pokażę inną perspektywę i wyciągnę na wierzch Twoje największe zasoby i Twoje prawdziwe piękno, zaprowadzę Cię do tej najwrażliwszej, najprawdziwszej części Ciebie, do źródła Twojej prawdziwej istoty i Twojej naturalnej esencji. Pokażę Ci, że spokój, radość i spełnienie to umiejętności, które można wykształcić w sobie niezależnie od okoliczności.

W swojej pracy łączę pracę z ciałem, umysłem i emocjami. Jak już wspomniałam inspiruję do pracy ze swoim wnętrzem, bo tam jest źródło wszystkiego i stamtąd wszystko wychodzi.

Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie stworzyłam swoją własną metodę opartą na pracy z ciałem, w której wykorzystuję elementy  metody procesowania emocji, która polega pracy z wewnętrznym dzieckiem i  na uwolnieniu zablokowanych w ciele uczuć oraz techniki uwalniania dr Hawkinsa, metodyki terapii traumy Petera Levine i Alexandra Lowena, systemu „Matrioszka” Dmitrija Trockiego i wiele innych. Wykorzystuję również narzędzia, które odniosły skuteczność w pracy podjętej ze sobą.

Moja praca w dużej mierze opiera się na czuciu i doświadczaniu. Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne. Pracuję na głębokim poziomie.

Do każdego podchodzę indywidualnie. Nie mam ułożonego planu i konspektu takiej sesji – działam intuicyjnie i zajmuję się tym, co w Tobie żywe. Nie oceniam, ważne jest dla mnie zrozumienie. Obserwuję i wysłuchuję, towarzyszę, daję czas, obecność, wsparcie.  Moją mocą jest otwieranie innych na więcej, lepiej i głębiej i delikatność w prowadzeniu i towarzyszeniu  Ci w świecie niezrozumiałych emocji – poczujesz się bezpiecznie, bo doświadczysz, że to nie emocje Cię zabijają  a samo podejście do nich. W wyniku głębokiej pracy ze sobą moja świadomość i perspektywa poszerzyła się, czuję, widzę, rozumiem więcej – można powiedzieć, że czytam ludzi jak książki:). Tak prowadzę Cię w procesie, że docieramy i rozkodowujemy  źródło tego, co Cię ogranicza, nie służy i nie wspiera tak byś dalej mogła pójść sama. 

Moją główną medycyną jest miłość do siebie i relacja z samą sobą a tym samym z drugim człowiekiem.

Oprócz pochłoniętych setek książek z wiedzą teoretyczną i udziału w wielu sesjach, warsztatach i kursach rozwoju osobistego zdobyłam doświadczenie poprzez własną historię. Nie uczę suchej teorii, moje kompetencje i to czym się dzielę jest wynikiem  moich doświadczeń, mojej własnej drogi życiowej, tego co w sobie ugruntowałam i ucieleśniłam. Cały czas jestem w procesie, uczę się i rozwijam, mam w sobie dużo pokory i wiem, że w rozwoju nie ma takiego miejsca jak meta – zawsze jest coś do odkrycia i nauczenia się.

Duchowość nie ma dla mnie nic wspólnego z religijnością – nie ma dla mnie to żadnego znaczenia jakiego jesteś wyznania i  czy w ogóle (wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła:). Prawdziwa duchowość jest dla mnie niczym innym jak pogłębianiem kontaktu ze sobą, budowaniem bliskości ze sobą, najważniejszej relacji w Twoim życiu, relacji, która odzwierciedla wszystkie pozostałe relacje i to co dzieje się w Twoim życiu – relacji z samą sobą. 

Jakich efektów możesz spodziewać się po sesji? WYMIERNYCH – choć tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, od Twojej chęci zmiany i transformacji i zaangażowania, bo to nie wiedza powoduje zmianę a działanie…a Twoje życie zmieni się na tyle, na ile Ty zmienisz się wewnętrznie.

Informacje odnośnie prowadzonych przeze mnie warsztatów znajdziesz na moim Instagramie (https://www.instagram.com/blizej_siebie_blizej_serca/)

Życie jest bogate, dobre i hojne w każdej sferze.
Życie zawsze jest po naszej stronie.
Życie ma być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem.
To, co Ci w życiu nie pasuje, zawsze możesz zmienić na to, o czym marzysz.

(czas trwania 1 sesji: 60-90 minut)

Cena obejmuje moje wsparcie online między sesjami.

FORMA PŁATNOŚCI: PayPal: kontakt@dotykmilosci.pl lub przelew: Karolina Duduś-Hladik – 29109025290000000149230579

Sesje płatne są z góry i odbywają się w dni powszednie między 10:00 a 14:00.

„Ego mówi: Gdy wszystko się ułoży, wówczas poczuję spokój. Serce mówi: Znajdź swój spokój i wszystko się ułoży…”

Marianne Williamson

Z serca zapraszam, zaopiekuję się Tobą i ugoszczę najlepiej jak potrafię!