Jeśli czujesz całą sobą, że chcesz zmiany
- to jesteś we właściwym miejscu!

Sesje indywidualne są dla Ciebie, jeśli:

JAK PRACUJĘ?

Ze swojego doświadczenia wiem, że głęboka relacja z samą sobą, miłość, akceptacja i zaufanie do siebie jest fundamentem wszystkiego, są kluczowe w zbudowaniu zdrowego i spełnionego życia w związku z tym temu poświęcam najwięcej uwagi w swojej pracy.

UCZĘ PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚCI DO SIEBIE, pokazuję jak być bliżej siebie, jak za sobą podążać i otwierać się na więcej. Moim celem jest usamodzielnić Cię i otworzyć na Twoje wewnętrzne prowadzenie po to byś zaczęła żyć swoim życiem i w zgodzie ze sobą. 

Jestem tu po to, by towarzyszyć Ci w najważniejszej podróży Twojego życia –  w podróży w głąb siebie, do Źródła Twojej prawdziwej istoty, w odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy, siły i mądrości.

Nie wykonam całej pracy za Ciebie, ale będę Twoją przewodniczką, pokażę Ci jak odbudować relację z samą sobą, pomogę opatrzyć Twoje rany i traumy, przyjąć i zintegrować to, co wyparte i odrzucone, wyciągnąć na wierzch to, co nieświadome i ukryte w podświadomości, zidentyfikować problemy, blokady i ograniczenia oraz pokażę narzędzia, które pozwolą Ci się z nimi szybko uporać i dokonać widocznej zmiany tak by żyło Ci się lżej, łatwiej i przyjemniej:).

Zainspiruję Cię, pomogę Ci przetransformować ograniczające myśli, przekonania, wzorce oraz pokażę inną perspektywę i wyciągnę na wierzch Twoje największe zasoby i Twoje prawdziwe piękno. 

Łączę pracę z ciałem, umysłem i emocjami.

Pracuję metodą EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności), metodą procesowania emocji (wewnętrznego dziecka), która polega na uwolnieniu zablokowanych w ciele uczuć oraz posiłkuję się techniką uwalniania dr Hawkinsa, metodyką terapii traumy Petera Levine i Alexandra Lowena oraz systemem „Matrioszka” Dmitrija Trockiego.

Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne, pracę z rodem i energią. Pracuję na głębokim poziomie.

Do każdego podchodzę indywidualnie. Nie mam ułożonego planu i konspektu takiej sesji – działam intuicyjnie i zajmuję się tym, co w Tobie żywe. Nie oceniam, ważne jest dla mnie zrozumienie. Obserwuję i wysłuchuję, towarzyszę, daję czas, obecność, wsparcie.  Moją mocną stroną jest delikatność w prowadzeniu i towarzyszeniu  Ci w świecie niezrozumiałych emocji. W wyniku głębokiej pracy ze sobą moja świadomość sięgnęła poziomów, o których nie wiedziałam, że istnieją, czuję i widzę więcej. Tak prowadzę Cię w procesie, że docieramy do źródła Twojego problemu. 

Najczęściej wykorzystuję narzędzia, które odniosły skuteczność w pracy podjętej ze sobą. 

Oprócz pochłoniętych setek książek z wiedzą teoretyczną i udziału w wielu warsztatach zdobyłam doświadczenie poprzez własną historię. Wiedza i doświadczenie, którym się dzielę są wynikiem odbytych przeze mnie sesji, kursów i warsztatów oraz mojej własnej drogi życiowej. 

Duchowość nie ma dla mnie nic wspólnego z religijnością – nie ma dla mnie to żadnego znaczenia jakiego jesteś wyznania i  czy w ogóle (wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła:). Prawdziwa duchowość jest dla mnie niczym innym jak pogłębianiem kontaktu ze sobą, budowaniem bliskości ze sobą, najważniejszej relacji w Twoim życiu, relacji, która odzwierciedla wszystkie pozostałe relacje i to co dzieje się w Twoim życiu – relacji z samą sobą. 

Informacje odnośnie prowadzonych przeze mnie warsztatów znajdziesz na moim funpage’u na Facebook’u.

Życie jest bogate, dobre i hojne w każdej sferze.
Życie zawsze jest po naszej stronie.
Życie ma być obfitością. Radością. Lekkością. Zachwytem.
To, co Ci w życiu nie pasuje, zawsze możesz zmienić na to, o czym marzysz.

(czas trwania 1 sesji -od 60 do 90 minut)

Cena obejmuje moje wsparcie online w Twoim procesie między sesjami. 

„Ego mówi: Gdy wszystko się ułoży, wówczas poczuję spokój. Serce mówi: Znajdź swój spokój i wszystko się ułoży…”

Marianne Williamson

Z serca zapraszam, zaopiekuję się Tobą i ugoszczę najlepiej jak potrafię!